23.09.2011 НРА «Рюрік» повідомляє про збільшення статутного капіталу ПАТ «АКТАБАНК»

В межах договору про рейтингове обслуговування ПАТ «АКТАБАНК» повідомило Національне рейтингове агентство «Рюрік» про виникнення наступної особливої інформації:

«Рішенням єдиного акціонера, що одноосібно володіє 100% акцій ПАТ «АКТАБАНК» та здійснює повноваження позачергових загальних зборів акціонерів відповідно до вимог статті 49 Закону України «Про акціонерні товариства» (Рішення №11 від 21.09.2011 р.), були прийняті наступні рішення:

1. Збільшити розмір статутного капіталу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКТАБАНК» на суму 23 млн. грн. шляхом додаткового випуску та розміщення простих іменних акцій на 23 тис. штук існуючої номінальної вартості 1 000,00 грн. кожна, за рахунок додаткових внесків.

2. Здійснити закрите (приватне) розміщення акцій виключно акціонеру ПАТ «АКТАБАНК», якому належить 100% акцій Банку – ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР-АГРО-ТРЕЙД».

Таким чином, завдяки закритому розміщенню акцій статутний капітал Банку буде збільшено на 7,7% до 320 млн. грн. Збільшення статутного капіталу підвищить рівень капіталізації та фінансової стійкості Банку.

Даний позитивний фактор дозволяє прогнозувати підвищення кредитних рейтингів Банку в найближчій перспективі при збереженні позитивних тенденцій. В майбутньому НРА «Рюрік» відслідковуватиме балансові показники Банку (зокрема, статутний капітал), що знайде своє відображення в наступних оновленнях кредитних рейтингів.

На даний момент НРА «Рюрік» підтримує довгострокові кредитні рейтинги позичальника і боргового інструменту (облігаційного випуску серій А та В) ПАТ «АКТАБАНК» на рівні uaBBB+ із прогнозом «позитивний»


Перейти на персональну сторінку ПАТ «АКТАБАНК» на сайті НРА «Рюрік»