Позитивні фактори:

– Достатні значення показників ліквідності та висока якість ВЛА. Станом на 01.04.2025 р. високоліквідні активи були представлені переважно портфелем цінних паперів (ОВДП та депозитні сертифікати НБУ), готівковими коштами та залишками на коррахунках інших банків. Відношення високоліквідних активів до поточних зобов’язань складало 90%.

– Висока якість портфелю цінних паперів. Станом на 01.04.2025 р. портфель цінних паперів Банку було представлено переважно ОВДП та депозитними сертифікатами НБУ.

– Достатній рівень захищеності активів власним капіталом. Станом на 01.04.2025 р. рівень покриття активів та кредитно-інвестиційного портфелю власним капіталом складав 17% та 57% відповідно. Коефіцієнт захищеності власного капіталу основними засобами склав 57%.

– Високий рівень фінансової прозорості та інформаційної відкритості Банку, що знайшло своє відображення у детальному та комплексному розкритті інформації, необхідної для визначення кредитного рейтингу. Це дозволило знизити ступінь невизначеності в оцінці кредитоспроможності та аналізі фінансово-господарської діяльності Банку.

Негативні фактори:

– Недостатні показники ефективності діяльності. Чистим фінансовим результатом діяльності за 2024 р. став збиток в сумі 11,5 млн. грн. Водночас, фінансовим результатом діяльності Банку за підсумком
І кв. 2025 р. був прибуток в обсязі
0,78 млн. грн.

– Як і інші банки без стратегічних іноземних інвестицій, Банк має підвищену чутливість до впливу загальнополітичних, регіональних та макроекономічних джерел ризику, притаманних Україні. Ескалація військової агресії російської федерації проти України з 24 лютого 2022 року негативно впливає на фінансові ринки та економіку в цілому, що може погіршити показники діяльності Банку.


Cторінка Компанії на сайті НРА «Рюрік»

04053 Kyiv, Sichovykh Striltsiv st., 52-A