1. Кредитний рейтинг позичальника на рівні uaBBB+ з прогнозом «стабільний»;
2. Кредитний рейтинг облігацій серії А та В на рівні uaBBB+ з прогнозом «стабільний».
З моменту останнього оновлення кредитного рейтингу Банку та присвоєння кредитного рейтингу облігацій серії А та В у діяльності Банку відбулись наступні зміни:
1. На початку 2011 р. Банк відкрив ще 4 відділення: два в лютому (Відділення №13 в м. Луганськ та Відділення №15 в м. Новомосковськ, Дніпропетровської обл.) та два – в першій половині березня (Відділення №16 в м. Дніпропетровськ та Відділення №12 в смт. Приазовске Запорізької області).
2. ПАТ «АКТАБАНК» за результатами 2011 р. був переведений з 4-ї групи банків (невеликі банки) до 3-ї групи (середні банки) за класифікацією НБУ.
3. Показники фінансової стійкості та незалежності Банку протягом 4-го кварталу 2010 р. збільшились на 72,7% та 76,9% відповідно і перевищили середні значення в цілому по банківській системі.
4. Банк, відповідно до зареєстрованого ДКЦПФР проспекту емісії облігацій, своєчасно та в повному обсязі виплатив процентний дохід за перший купонний період власникам облігацій серії А.
5. ПрАТ «Фондова Біржа ПФТС» було прийнято рішення про переведення облігацій серії А (починаючи з 3 лютого 2011 р.) та В (починаючи з 10 березня 2011 р.) до Котирувального списку ПФТС 2-го рівня лістингу.
Переглянути прес-реліз про Підтвердження кредитного рейтингу позичальника
Переглянути прес-реліз про Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту
Перейти на персональну сторінку ПАТ «АКТАБАНК»
